ESENYEL & PARTNERS olarak size sermaye piyasalarının ayrıntılarına hassasiyet ve uzmanlıkla rehberlik eden güvenilir bir çözüm ortağı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Deneyimli avukat ekibimiz sermaye piyasalarının sahasında geniş deneyime sahiptir. Sürekli değişen piyasa koşullarını ve nüanslarını derinlemesine anlayarak sizlere güncel hukuki çözümler sunulmaktadır.

ESENYEL & PARTNERS olarak, her bir müvekkilin finansal yolculuğunun benzersiz olduğunun bilinciyle müvekkillerimizin bir finans kuruluşu, şirket veya bireysel yatırımcı olması fark etmeksizin müvekkillerimizin çıkarlarını korumak için kişiselleştirilmiş stratejiler uzaman ekibimizce sunulmaktadır.

Firmamız küresel bir perspektif sunarak ve uluslararası partnerler ağına sahip olmanın ayrıcalığı ile Müvekkillerimize bölgeler arası farklılıkları da dikkate alarak uluslararası alanda güvenilir bir hukuki rehber olarak hizmet sağlanmaktadır.

Ekibimiz halka açılma ve menkul kıymet tekliflerinin yapılandırılması ve uygulanmasında hukuka ve mevzuata uygun tüm işlemlerini yerine getirerek müvekkillerimize sermaye piyasalarından başarılı bir şekilde yararlanması için gereken her türlü hukuki desteği sağlamaktadır.

Sermaye piyasaları sahasındaki karmaşık birleşme ve devralmaları uzman ekibimiz liderliğinde finansal audit ve hukuki detaylı inceleme (due dilligence) aşamasından kapanış ve kapanış sonrası işlemler dahil her türlü hukuki destek sağlanmaktadır.

Ayrıca ekibimiz, varlık yapısından fon yönetimine kadar kapsamlı hukuki destek sunarak sermaye piyasalarında faaliyet gösteren varlık yöneticilerine ve finansal kuruluşlara hukuki destek sağlamaktadır.