ESENYEL & PARTNERS olarak bankacılık, finans, gemi finansı ve gemi alım-satımı alanlarında, karmaşık düzenlemeler, işlemler ve anlaşmazlıkları hususlarında uzman ekibimiz 7/24 hizmet desteği sunmaktadır.

Ekibimiz, her müşterinin finansal durumunun benzersiz olduğunun bilinciyle ve müvekkillerin hedefleriyle uyumlu kişiselleştirilmiş stratejiler oluşturarak şirket ya da şahıs müvekkillerimizin çıkarlarını korumaya yönelik kapsamlı hukuki hizmeti sağlanmaktadır.

Birleşme ve satın almalar dahil, borç finansmanına ilişkin karmaşık finansal işlemleri müvekkillerimizin hedefleriyle uyumlu bir şekilde yürütülmektedir. Anlaşmazlıklar ortaya çıkması halinde ise müvekkillerimizin haklarının savunucusu olarak gerek ulusal ve uluslararası alanda finans, bankacılık, gemi finansı ve gemi alım-satımı alanlarındaki anlaşmazlıkları etkili bir şekilde çözme konusunda uzman ekibimizle gerek uyuşmazlıkların önüne geçilmesi adına gerekli danışmanlıkları sağlıyor gerekse de beklenmeyen uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin haklarını en iyi şekilde koruyoruz.

Gemilerin alım-satımında, denizcilik sözleşmeleri ve gemi finansı ile ilgili işlemler için kapsamlı hukuki destek sunarak, denizcilik yatırımlarınız için sorunsuz bir yolculuk sağlamaktayız.