НАПРЯМКИ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ 

Адміністративне право


ESENYEL & PARTNERS консультує різних іноземних і місцевих клієнтів щодо угод і спорів з державними органами, включаючи податкові служби, муніципалітети і міністерства. Ми проводимо велику кількість резонансних судових перевірок рішень, прийнятих державними органами. Серед наших клієнтів - приватні особи, неурядові організації і ті, особи, що мають заперечення проти рішень місцевої влади. Ми також консультуємо наших клієнтів з публічних тендерів на етапах підготовки та переговорів. Ми допомагаємо нашим клієнтам в широкому масштабі: від державних контрактів до проектів розвитку. Наш спектр юридичних послуг включає отримання державних дозволів, надання юридичних висновків щодо процедур проектів, вирішення спорів і судові розгляди.
Авіація


ESENYEL & PARTNERS консультує клієнтів з різних авіаційним питань, включаючи авіаційне фінансування, лізинг і спори, пов'язані з авіацією. Команда із судовим розглядом виступає на захист клієнтів проти Головного управління експлуатації національних аеропортів щодо спорів, які виникають у зв'язку з експлуатацією аеропортів, включаючи пошкодження літаків, заподіяне наземним персоналом і неналежне технічне обслуговування. Допомога команди також включає повне складання договорів купівлі-продажу та оренди.
Банківська справа та фінанси


ESENYEL & PARTNERS представляє інтереси різних банків, агентів, організаторів і кредиторів, а також корпоративних позичальників і приватних інвестиційних компаній. Наша робота включає складні транзакції, транскордонне фінансування, фінансування на основі активів, акредитоване і акцептоване фінансування, структуроване товарне фінансування, фінансування з використанням позикових коштів, забезпечені кредити, синдиковані кредити, позики на придбання і проміжні позики. Наша практика гарантує клієнтам досягнення належним чином захищеної транзакції і забезпечує вирішення їх повсякденних операційних проблем і судових розглядів, за якими ми консультували кілька міжнародних банків.
Ринки капіталу


ESENYEL & PARTNERS допомагає своїм клієнтам з питань ринків капіталу, починаючи від випуску боргових зобов'язань та акцій і закінчуючи похідними фінансовими інструментами і структурованим фінансуванням. Практика ринків капіталу включає команду, яка концентрується на угодах з цінними паперами та іншої продукції, що продається на ринках капіталу. Практика заснована на повному обсязі послуг в області законодавства про цінні папери Туреччини і Великобританії, доповненому місцевим досвідом в області законодавства про цінні папери в кожному з ключових фінансових центрів. Надаються практичні кваліфіковані юридичні консультації, що охоплюють весь спектр глобальних заходів по залученню капіталу, включаючи публічні і приватні внутрішні і міжнародні пропозиції традиційних боргових і пайових цінних паперів, а також конвертованих та інших похідних і структурованих цінних паперів. Фірма надає щоденні консультації інвесторам і публічних компаній і допомагає їм у випуску фінансових інструментів, включаючи часткові і боргові цінні папери, за допомогою публічних пропозицій і приватних розміщень, складних або гібридних цінних паперів, таких як привілейовані акції і субординовані облігації. Ми також консультуємо наших клієнтів за деривативами, включаючи опціони, свопи, варранти, кредитні та процентні деривативи, структуровані деривативи, кредитування цінних паперів і операції репо.
Конкурентне право


ESENYEL & PARTNERS радить своїм клієнтам застосовувати попереджуючий підхід щодо вимог конкуренції та дотримання нормативних вимог. Ми допомагаємо нашим клієнтам в оформленні угод злиття і поглинання в Управлінні по конкуренції Туреччини. Команда фірми надавала консультації іноземній компанії в процесі отримання дозволу на злиття в результаті придбання великої місцевої компанії. Наша робота полягала в перевірці і складанні проектів угод про розподіл і реструктуризації для забезпечення дотримання нормативних вимог. ESENYEL & PARTNERS також консультували іноземну групу компаній щодо вирішення їх двоетапної участі в турецькій групі компаній і провідною факторингової компанії відповідно до положень Ради по ринки капіталу і Ради з регулювання і нагляду в банківській сфері. ESENYEL & PARTNERS також консультували іншу іноземну компанію щодо дозволу на придбання активів у великого виробника хімічної продукції. Угода кваліфікувалася як передача бізнесу і, отже, підлягала розгляду Антимонопольним відомством. ESENYEL & PARTNERS наразі консультують і допомагають великому турецькому банку в розслідуванні, розпочатому Турецьким антимонопольним відомством щодо ряду турецьких банків.
Корпоративна і комерційна сфера


Наша корпоративна і комерційна команда відрізняється здатністю надавати послуги незалежно від державних кордонів. Крім надання юридичних консультацій компаніям, заснованим в Туреччині, ESENYEL & PARTNERS регулярно допомагають своїм клієнтам у транскордонному структуруванні компаній з точки зору міжнародного податкового планування. В рамках нашої допомоги була побудована структура холдингової компанії, підготовка бізнес-плану, виконання ліцензійних вимог, підготовка різних контрактів, включаючи угоди акціонерів, і виконання необхідних реєстрацій для участі в європейській торгівлі. Компанія також надає допомогу іноземним клієнтам у процесі відкриття компаній в Туреччині. Складання та оцінка різних типів комерційних контрактів, заснованих як на турецькому, так і на англійському праві, надання юридичної допомоги при виході на ринки Туреччини та ЄС, виконання різних ліцензійних вимог - це основні види роботи, що виконується командою. Володіючи глибокими знаннями в області загального права, ESENYEL & PARTNERS надають юридичні консультації з питань трастового права для фізичних осіб, сімей та юридичних осіб. Повне управління проектами, складання і ведення переговорів по угодах про спільне підприємство між клієнтами і їх партнерами, складання субпідрядів, що випливають з угод про спільне підприємство, і визначення деталей можливого арбітражного процесу також є в рамках нашої допомоги.
Вирішення спорів


ESENYEL & PARTNERS має великий досвід вирішення спорів, розглядах, арбітражі та медіації. Наша команда має спеціалізовані знання і досвід у вирішенні спорів в морському, страховому, будівельному і комунальному секторах. Наша команда здатна вирішити великі, складні і важливі спори, розробивши кращу стратегію, орієнтовану на прибуткові цілі клієнтів.
Зайнятість і трудове право


ESENYEL & PARTNERS консультує окремих керівників, а також діючих і колишніх робітників з усіх питань трудового права. Підготовка ефективної контрактної документації, включаючи угоди про надання послуг, контракти, довідники, стратегії і процедури, які підтримують корпоративну культуру і її цілі; розгляд і вирішення скарг і дисциплінарних питань; делікатне і ефективне рішення проблем дискримінації; підготовка і обробка чутливих / складних питань; вирішення виконавчих спорів; ведення судових розглядів (позови як до кримінального, так і до цивільного суду) для досягнення максимальних результатів і зведення до мінімуму порушення діяльності; всі аспекти профспілкових питань, включаючи запити про визнання, управління і зміна трудових відносин, а також вирішення трудових спорів; реструктуризація бізнесу та управління змінами; захист бізнесу від нинішніх і колишніх співробітників, включаючи розробку і дотримання обмежувальних умов, а також консультації з набору команди; і бізнес-переклади, включаючи аутсорсинг. Ми уважно консультуємо наших міжнародних клієнтів про традиційні методи роботи в Туреччині щодо нещасних випадків на виробництві, а також про питання охорони праці і техніки безпеки і робимо всі необхідні кроки, щоб уникнути претензій і втрати репутації.
Енергетичне право


Команда ESENYEL & PARTNERS консультує компанії, що працюють в динамічному і постійно розвивається секторі енергетики і природних ресурсів Туреччини. Спеціалізовані юристи фірми мають значний досвід надання допомоги в регуляторних питаннях. Наша команда задовольняє ліцензійні та операційні потреби клієнтів, а також консультує з питань дотримання нормативних вимог і реструктуризації в ході переговорів, виконання та внесення поправок в різні угоди.
Екологічне право


ESENYEL & PARTNERS надає юридичну допомогу з екологічних позовів на значні кошти, а також забезпечує комплексну екологічну експертизу, оцінку ризиків і дотримання вимог. Отримання екологічних дозволів та документації, необхідної для отримання дозволів на виробництво для іноземних компаній в Туреччині, також знаходиться в рамках нашої допомоги.
Загальна договірне право


ESENYEL & PARTNERS має значний досвід консультування та ведення переговорів при складанні контрактів будь-якого типу. ESENYEL & PARTNERS консультує клієнтів за контрактами, починаючи від договорів купівлі-продажу товарів або послуг до агентських угод, договорів управління судами, угод акціонерів,, протоколів розрахунків і видачі, договорів оренди та франчайзингу. Фірма має особливий досвід у складанні та оцінці договорів відповідно до англійського законодавства.
Телекомунікації


Після лібералізації телекомунікаційного сектора Туреччина пропонує процвітаючий ринок комунікаційних та інформаційних технологій. Правові реформи поклали край монополії Turk Telekom в цьому секторі і відкрили двері для динамічного ділового середовища. У зв'язку з цим ESENYEL & PARTNERS консультують місцевих і міжнародних клієнтів з питань, що виникають в області інформаційних технологій і телекомунікацій.
Неплатоспроможність і корпоративне відновлення


ESENYEL & PARTNERS надає комплексні послуги з усіх аспектів неспроможності, корпоративного відновлення і особистого банкрутства. Складання таких документів, як кредитна документація, угоди про реструктуризацію боргу, переклад вимог і участі в капіталі - ще одне професійну майстерність нашої команди. Ми представляємо інтереси кредиторів під час процедури банкрутства, а в разі процедури ліквідації ми забезпечуємо процесуальне супровід клієнтів.
Страхування і перестрахування


ESENYEL & PARTNERS надає своїм клієнтам ефективні, підприємницькі і орієнтовані на результат послуги з різних страхових претензіях і суперечках. ESENYEL & PARTNERS здійснює страхування і захист по всіх класах бізнесу для клієнтської бази, яка включає в себе: загальні страхові компанії, глобальні композитні компанії, синдикати Ллойда, самострахування PLC і самострахування державними органами. Юридична фірма ESENYEL & PARTNERS особливо відома своєю роботою в сфері власності / енергетики, фінансових сфер (включаючи професійну компенсацію і D&O), відшкодування збитків і травм. Фірма займається повним спектром питань страхування і має особливий досвід у галузі морського страхування. Фірма представляла різних клієнтів в спорах, пов'язаних зі страхуванням, в турецьких комерційних судах і турецькому страховому арбітражному комітеті ( «STK»). Допомога іноземним перестрахувальникам в зв'язку з великими претензіями, що випливають із забезпечених кредитів, поряд з щоденним розглядом претензій і судових позовів за полісами страхування вантажів - ще одна сфера діяльності команди.
Інтелектуальна власність


ESENYEL & PARTNERS працює досвідчена команда, яка допомагає клієнтам в реєстрації товарних знаків і патентів. Наша команда також представляє своїх клієнтів, подаючи судові позови і беручи участь в процедурах в судових, кримінальних і адміністративних органах з таких питань, як порушення прав інтелектуальної власності та недобросовісна конкуренція. Фірма допомагала різним клієнтам в реєстрації їх місцевих і міжнародних товарних знаків шляхом складання, подання та судового переслідування заявок на реєстрацію товарних знаків в Туреччині. Наша команда також допомагає клієнтам в складанні різних угод, таких як ліцензії, виробництво і передача технологій, франчайзинг і розширення.
Злиття і поглинання


ESENYEL & PARTNERS володіє достатніми ресурсами для виконання великого обсягу робіт по злиттю і поглинанням як в Туреччині, так і за кордоном. Наша практика включає комплексну перевірку, участь в переговорах і складання відповідних угод, таких як угоди про конфіденційність, листи про наміри, тендерні пропозиції, компенсації продавця, угоди про покупку, агентські угоди, угоди акціонерів і статути.
Судноплавство і транспорт


Судноплавство і транспорт - основна сфера діяльності ESENYEL & PARTNERS. Фірма має великий досвід у всіх аспектах судноплавства. Що стосується арешту суден, фірма регулярно працює з судновласниками, фрахтівниками, фінансовими установами, бункерувальниками і клубами P&I, щоб впоратися з арештами судів по всьому світу. Ми стежимо за рухом суден і обов'язково завершуємо процедури арешту протягом одного дня, щоб забезпечити безпеку претензій нашого Клієнта. Наша команда з аварійно-рятувальних робіт працює з судновласниками, фрахтівниками, страховиками корпусу і обладнання, клубами P&I, рятувальниками і займається найбільш важливими юридичними практиками на ринку. Команда консультувала клієнтів в спорах, що виникають в результаті зіткнень, посадки на мілину, пожеж, загальних втрат, забруднення, аварійних ситуацій і загальної аварії. Команда негайно реагує на термінові випадки поранених і веде перемовини з опонентами, щоб забезпечити безперешкодний потік торгівлі. Команда має великий досвід роботи з усіма типами коносаментів і чартерних перевезень, щодо сухого судноплавства. Фірма відома своїм високоякісним юридичним обслуговуванням за всіма видами претензій, включаючи найскладніші претензії щодо коштовних вантажів. Що стосується судового фінансування, робота фірми включає переговори щодо умов фінансування та домовленостей про рефінансування, забезпечення необхідних гарантій в банках і інших кредитних організаціях. Оскільки Туреччина є членом Організації економічного співробітництва і розвитку, вона є ідеальним вибором для судна під прапором ОЕСР з його центром зеленої утилізації з точки зору відповідності вимогам. Фірма забезпечує виконання проектів з утилізації суден по всьому світу відповідно до діючих правилами. Фірма має велике коло клієнтів в суднобудівному секторі та пишається тим, що пропонує верфям передовий досвід для суднобудівних проектів. До нашої компетенцію належать консультування і складання контрактів на ремонт і переобладнання. Фірма консультує і представляє своїх клієнтів в численних угодах купівлі-продажу суден всіх типів і розмірів. Яхти і суперяхти - це ще одна сфера, в якій команда регулярно консультує клієнтів щодо будівництва спеціальних човнів, суперяхт і допомагає клієнтам у всіх аспектах договірних відносин і роботі з нещасними випадками. У великій кількості випадків морського страхування фірма успішно допомагала своїм клієнтам у наданні прямого укладення з найскладніших питань покриття. Фірма консультує морських страховиків, а також судновласників і відома своєю здатністю координувати судові розгляди в декількох юрисдикціях одночасно.
Інформаційні технології та захист даних


Переговори і складання ліцензійних угод щодо використання промислового програмного забезпечення, а також пов'язаних договорів поставки входить в обсяг наших юридичних послуг. Ми також консультуємо наших клієнтів з питань захисту даних, включаючи дотримання нормативних вимог і передачу даних.